• هیچ محصولی در سبد خرید نیست!

خداوند زیباست و خالق زیبایی هاست.

داشتن نگاهی زیبا و مثبت و از پنجره ای نیکو نگریستن هم موهبت است و هم برای همه قابل دسترس.

کار و تلاش و تولید صادقانه از مصادیق زیبایی است و زمانی که این مهم با طراحی و اجرای خلاقانه استادکاران عرصه تولید همراه می شود سبب رشد و نشاط مادی و روحی در جامعه می گردد.

برند آک پروفیل با ارائه تولیدات با کیفیت و شعار یک پنجره تماشایی و به دست همکاران و استادکاران هنرمندش سعی در فراهم کردن محیطی امن و دلنشین برای مردمان سرزمین داشته و دارد.

ثبت ارزشمند بخش هایی از تلاش و اجرای پروژه های مختلف توسط استادکاران آک پروفیل در جای جای ایران بوسیله عکس که از ماندگارترین و اثرگذارترین راه هاست، بهانه ایست برای انتقال احساسی مثبت و موثر که در پس این تولیدات است.

سادگی و صمیمیت در ثبت این عکس ها که عمدتا با تلفن همراه و توسط افرادی غیر حرفه ای در عکاسی ثبت شده اند بسیار با اهمیت است و یادآورست که چقدر ثبت لحظات در زندگی شخصی و کاری می تواند ارزشمند و هم چنین برای انتقال مفاهیم تاثیرگذار باشد و جادارد همکاران مجموعه در ثبت هر چه بیشتر تصاویر از لحظات تولید در کارگاه و هم چنین نصب و اجرا کوشا باشند تا تلاش ارزشمند در تولید پنجره های زیبایی که به خانه های مردم در موقعیت های جغرافیایی مختلف هدیه می کنند در خاطره تاریخ ثبت شود.

ضمن ارزشمند بودن اصل عمل ثبت عکس ها و ارسال تصاویر توسط عزیزان، مبنای داوری در انتخاب عکس ها با توجه به اصول زیبا شناختی در عکاسی،دارا بودن مفهوم و ثبت لحظات مناسب در زمان عکاسی مانند زمان تولید یا نصب بوده است.

                                                                                                                                                                                                   واحد عکاسی مجموعه آق پروفیل- هادی رعیت

 

نفر اول:آقای لاهوتی از استان مازندران-برنده جایزه 15.000.000 ریالی

 

نفر دوم-آقای داداش پور از آذربایجان شرقی-برنده جایزه 10.000.000 ریالی

 

نفر سوم آقای صابراز آذربایجان غربی- برنده جایزه 5.000.000 ریالی

 

 

عکس های منتخب:

 

 

از همراهی همه ی شما خوبان سپاسگزاریم.

پاسخ دهید