در خرید پنجره UPVC به چه نکاتی توجه کنیم؟

امروزه پنجره های UPVC به عنوان بهترین و با کیفیت ترین پنجره ها شناخته شده اند که هم از لحاظ زیبایی و استحکام تضمین شده هستند و هم نسبت به سایر پنجره‌ها از کیفیت و قیمت مناسب‌تری بهره‌مند می باشند.

در دسترس بودن تولید کنندگان مجاز این نوع پنجره ها، قابلیت ساخت و نصب سریع و همینطور نگهداری آسان این نوع پنجره ها آن‌ها را به گزینه های مناسبی برای منازل تبدیل کرده است. و در واقع  شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید. طول عمر بالای پنجره های UPVC و هم‌چنین هم سو بودن این نوع پنجره‌ها با محیط زیست از دیگر مزایای این نوع پنجره‌ها می باشد.

به یاد داشته باشید که گران‌ترین گزینه لزوماً بهترین نیست. تلاش کنید تأمین کننده استاندارد را بیابید و از آن‌ها مشاوره بخواهید، به دنبال جواب‌های درست باشید.

در صورت امکان، از محل تولید پنجره‌ها بازدید کنید تا نسبت به خدماتی که دریافت می کنید مطمئن شوید. این ممکن است  مقداری سخت به نظر رسد، اما به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه قیمت‌ها با نحوه تولیدات در ارتباط هستند و به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را برای پنجره‌های خانه خود بگیرید و پاداش این سختی، تحمیل یک معامله بهتر و مطمئن‌تر به شما می باشد.

در ادامه مقاله نکاتی را در این زمینه برایتان خواهیم گفت:

  1. هیچ چیز رایگان نیست

هیچ چیز “رایگان” نیست. اطمینان حاصل کنید که که قیمت‌هایی که مقایسه می کنید قابلیت مقایسه را با هم داشته باشند. به عواملی که در قیمت‌گذاری موثر هستند توجه کنید. مثل: نوع پروفیل مصرفی، مکان تولید، میزان شهرت محصول، تعداد پروژه‌های اجرا شده توسط تولید کننده،میزان خدمات پس از فروش ،نوع یراق الات ومرجع تامین آنها ، نوع و درجه ی شیشه‌های مورد استفاده در پنجره‌ها، نحوه دوجداره شدن شیشه و…

  1. مذاکره کن

در قیمت‌ها، مذاکره کنید تا بهترین محصول را براساس بودجه  و بدون چشم پوشی از ایده ال‌های خود بدست آورید، تلاش برای کشف گزینه‌های قابل اطمینان برابر با یک نوع سرمایه گذاری هست.

  1. ضمانت‌ها

ریسک نکنید و به سراغ تولید کنندگان معتبر بروید، صرفه جویی واقعی شما در خرید پنجره‌های دو جداره، خرید از یک تولید کننده معتبر و یک نصب عالی می باشد نه قیمت ارزان. بنابراین اگر ذهن شما آرامش را ترجیح می دهد، فقط به “خرید” پنجره ها فکر نکنید باید به دنبال یک  تضمین بسیار بهتر و طولانی هم در  مورد محصول و هم نصب باشید.

  1. صرفه جویی در انرژی مهم است

گران‌ترین پنجره‌ها صرفا بهترین و صرفه‌ جوترین پنجره‌ها نیستند. و فکر نکنید بهترین راه برای به دست آوردن بازدهی معقول سرمایه گذاری خرید گرانترین‌ها است. صرفه جوترین  پنجره‌‌ها آن‌هایی هستند که در شرایطی کاملاً استاندارد تولید شده باشند و در بهترین حالت نصب و درزگیری شوند.

  1. تولید کنندگان بومی

کارهای خود را به یک سازنده محلی قابل اعتماد بسپارید، آن‌ها هستند که می توانند به شما اطمینان دهند برای مدت‌های طولانی از خدمات‌شان استفاده کنید و در اسرع وقت به مشکلات شما رسیدگی می کنند.

  1. بسیار مراقب پنجره‌های ارزان باشید

از پنجره‌های ارزان قیمت دوری کنید. به شرکت سازنده پنجره دقت کنید، از خود بپرسید که چند سال این شرکت می‌تواند در کنار شما باشد و مشکلات و نقص‌های ساخت و ساز، را برای شما برطرف نماید؟ خرید یک محصول ارزان و بدون تضمین، به جای یک محصول با کیفیت بالا و با بهترین قیمت ممکن، یک اقتصاد کاذب است.

  1. در انتخاب نوع پنجره‌ها دقت کنید

تغییر دادن پنجره‌های شما پرهزینه است، و یک انتخاب اشتباه می‌توانند هم‌زمان بر باشد و هم متحمل هزینه‌های زیادی گردد. ابتدا به طراحی و سبک  پنجره‌های منزلتان مطمئن شوید. به نوع پنجره‌های خود دقت کنید، به نوع بازشو‌ها، اگر در کنار جاده، مدرسه، و راه‌آهن زندگی می‌کنید حتما باید سبک متفاوتی از پنجره را نسبت به جاهای امن و آرام انتخاب کنید. باید پنجره‌هایی را انتخاب کنید که نسبت به صوت و عایق صدایی کارآمدی بیشتری داشته باشند و نوع شیشه‌ها در این مورد موثر است.

  1. معامله

در هنگام قرارداد سوالات درست بپرسید و به جواب‌های درست برسید. این هم یکی از راه‌های پس انداز شماست. چرا که با پرسیدن سوالات درست و دریافت جواب درست می‌توانید به تولید‌ کننده در و پنجره خود، خواسته خود را اعلام نمایید و مسیر درست تولید در و پنجره خود را کاملاً درک کنید و بدین صورت از بروز هرگونه مشکل در هنگام تولید و دریافت کالای خود جلوگیری نمایید.

  1. چه زمانی خرید کنیم

هر زمان که تصمیم به تعویض یا خرید پنجره‌های منزل خود بگیرید زمان مناسبی است، اما اگر به دنبال داشتن خانه‌ای با پنجره‌هایی متفاوت هستید در هنگام طراحی منزل خود با مشاورین ما وارد مذاکره شوید تا در انتخاب طرح، رنگ و سبک پنجره همراه شما باشند.

ارتباط با مشاورین ما:

۰۱۷-۳۱۹۵

۶۸ بازدید
پروفیل های در و پنجره upvc