About Us
About Us

در زمان و هزینه صرفه جویی کنید

مشاهده پلن      مشاوره

محصولات آک پروفیل را با اطمینان به زندگی خود بیاورید

پیشرفت صنعت ساختمان در ایران و اهمیت یافتن مسئله بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمانها، مجتمع آق پروفیل را برآن داشت که با استفاده از دانش روز اقدام به تولید پروفیل های یو پی وی سی نماید.
این مجموعه در سال ۱۳۸۸ در استان گلستان آغاز به کار نمود و هم اکنون AK Profile با بیش از نیم دهه تجربه تولید، مفتخر به پیشبرد مداوم تعهدات خود به مشتریان، کارفرمایان و سرمایه گذاران می باشد.
پروفیل های تولید شده در شرکت آق پروفیل با برند AK Profile می باشندکه در استان گلستان تولید می شود. تكنولوژی، دستگاه‌ها و قالب‌های این شرکت مطابق با استانداردهای روز دنیاست و علاوه برآن ،این پروفیل ها کاملا منطبق با شرایط آب و هوایی کشور ایران ساخته می شوند و از این جهت برای استفاده در ایران شرایط بسیار مطلوبی را دارا میباشند.
این شرکت در بخش پروفیل دارای پروفیل های پنجره های لولایی ،پروفیل های پنجره های کشویی تک ریل و جفت ریل و پروفیل های کاور آلومینیوم برای آنهایی که به دنبال رنگهای خاص آلومینیوم هستند و کاور بازسازی به منظور تعویض پنجره های قدیمی و پانل های upvcمی باشد.
در بخش تنوع رنگ نیزمیتوان به پروفیلهای لمینیت تک رو و دورو و همینطور پروفیل های کاور آلومینیوم اشاره کرد که طیف بسیار وسیعی از رنگها را شامل می گردد و این یکی از قابلیت های خاص مجموعه آق پروفیل می باشد
مجموعه آق پروفیل همواره به دنبال این مسئله هست که بتواند در زمینه کیفیت،تنوع محصول و خدمات و آموزش به سطح قابل توجهی دست یابد.در همین راستا وبا توجه به نیازسنجی که از مشتریان صورت میگیرد تمرکز براین است که بتوانیم کلیه مواردی را که موردنیاز مونتاژکاران و مصرف کنندگان برند AK Profile می باشد را با تلاش و نوآوری برآورده نموده و سبد کالایی کاملتری را برای همکاران فراهم آورد.توجه به رفاه مشتریان و تولید پنجره استاندارد از جمله مواردی بوده است که این مجموعه همواره مدنظر قرار داده است و همین عامل باعث تولید پروفیل های گالوانیزه و پروفیل های تک ریل کشویی و همینطور پروفیل های کاور آلومینیوم و کاور بازسازی در سال های اخیر گردید.

شرکت آق پروفیل در سال 89 و 91 به عنوان صادر کننده نمونه استان معرفی شد.و در سال 94 و 95 هم طی دو سال متوالی موفق به اخذ گواهی رعایت حقوق مصرف کننده گردید.
1546
مشتری راضی
10000
کار انجام شده
1892
مکان
250
اعضای فعال
برای کار با ما آماده اید؟

بهترین پشتیبانی ممکن

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

سفارش محصول
 
Man

قیمت های ما

پکیج پایه

$50.00

ماهانه

لورم اپیسوم متنی ساختگی است

پکیج طلایی

$125.00

سالانه

لورم اپیسوم متنی ساختگی است

پکیج حرفه ای

$200.00

ماهانه

لورم اپیسوم متنی ساختگی است

پک کامل

$215.00

ماهانه

لورم اپیسوم متنی ساختگی است

پرسنل ما