ایده هایی مدرن برای پنجره های خلیجی در خانه

پنجره های خلیجی به دلایل مختلف نوعی بهبود در خانه به شمار می روند. برخی از افراد معتقدند که پنجره های خلیجی قدیمی و از مُد افتاده هستند، ولی به نظر ما مزیت های بسیار زیاد آن ها ارزش توجه کردن دارد؛ و به همین دلیل است که قصد داریم ایده هایی مدرن برای پنجره های خلیجی را معرفی کنیم.

بله، مسلماً اشکالاتی هم در استفاده از پنجره های خلیجی وجود دارد؛ از جمله هزینه و دشواری برای پیدا کردن پرده مناسب برای این نوع پنجره ها. همچنین، تداخل آن با محیط های بیرون و یا باقی ماندن فضای مفید کم در داخل پنجره در اتاق نیز می تواند فضا را کمی بر هم زند.

با این حال، پنجره های خلیجی امروزی به چند دلیل ارزش استفاده دارند:

  • فضای متر مربع (و ارزش) به خانه شما اضافه می کند.
  • به لطفا شیشه های پانوراما که باعث می شود آفتاب از مکان های مختلف به داخل بتابد، نور به اتاق اضافه می کند.
  • قابلیت باز و بسته شدن دارد، و به فضای داخل تهویه اضافه می کند.
  • اگر به خوبی طراحی شود، می تواند منعطف باشد. برخی از پنجره های خلیجی رایج دارای تخت تاشو، محل قرارگیری کتاب، نیمکت، قفسه های داخلی و یا ترکیبی از این ها هستند.

در اینجا، چند تا از ایده های مدرن پنجره های خلیجی در خانه که در سراسر جهان استفاده می شود را آورده ایم. اگر به دنبال این هستید که از این نوع پنجره در منزل خود استفاده کنید، به این هفت نکته توجه کنید.

ایده های مدرن پنجره های خلیجی

پنجره های خلیجی می تواند حس معماری فوق العاده ای به اتاق اضافه کند.

 بد نیست در اینترنت جستجویی در مورد نماهای مختلف پنجره های خلیجی کنید تا بهترین گزینه را برای فضای خود انتخاب کنید.

پنجره های خلیجی می تواند نقطه کانونی اتاق باشد.

پنجره خلیجی مناسب می تواند چشمان را به سمت طراحی جذاب خود معطوف کند. ما انسان ها به فضاهای دنج و شبیه به پیله کرم ابریشم علاقمند هستیم. برای اینکه واقعاً پنجره خلیجی را تبدیل به نقطه کانونی اتاق کنید، از رنگ های قوی، پارچه های طرح دار و چند بالش برای تزئین آن استفاده کنید.

پنجره های خلیجی می تواند مکانی عالی برای استفاده به عنوان انبار باشد.

از فضای منفی در طراحی پنجره خلیجی به عنوان فضای انباری داخلی استفاده کنید. استفاده از کشو و قفسه فضای زیادی را برای انبار کردن وسایل اضافه می کند، و در عین حال ظاهر تمیز و منظم آن را نیز حفظ می کند.

پنجره های خلیجی می تواند حسی مینیمالیست و مدرن ایجاد کند.

در هنگام اضافه کردن پنجره خلیجی به اتاق، از طراحی ساده و سرراست استفاده کنید. خطوط و زوایای راست مدرن تر هستند و نسبت به برخی از شکل های گرد یا هشت ضلعی پنجره های خلیجی، کار کردن با آن ها آسان تر است.

انباری و کابینت را از دید پنهان کنید تا جلوی چشم قرار نگیرد، و از لولاهای مخفی استفاده کنید. از تازه ترین سبک های پارچه و اکسسوری استفاده کنید تا فضا را به زیبایی تزئین کنید.

از اکسسوری های یکپارچه استفاده کنید تا فضایی یک شکل ایجاد شود.

از رنگ ها، طرح ها و پارچه هایی استفاده کنید که جذاب باشد و با کل اتاق یکپارچگی داشته باشد. برخی از اکسسوری های مناسب برای فضای پنجره های خلیجی عبارتند از:

  • نورپردازی
  • بالش
  • کاور مبل و تخت
  • میز کنار
  • پرده های لوکس پنجره

پنجره های خلیجی می تواند فضایی راحت برای لم دادن باشد.

برای داشتن حداکثر حس زیبایی، پارچه هایی نرم و با دوام تهیه کنید: با کیفیت ترین فوم برای کوسن؛ و بالش های بزرگ و پرزدار از جنس پر قو. متکا های گرد نیز ویزگی مدرن دیگری است که بالش های راحتی برای پنجره خلیجی شما فراهم می کند.

پنجره های خلیجی می تواند به زیبایی نمای بیرون را نمایش دهد.

نقطه ای که نمای بیرونی زیبایی داشته باشد، می تواند گزینه ای عالی برای قرارگیری پنجره خلیجی باشد. پنجره های خلیجی به لطف گستردگی شیشه ها، فضا را از تمام زوایا باز می کنند. پنجره خلیجی در صورتی که به صورت مناسب کار گذاشته شود می تواند نما را همچون اثری هنری بروز دهد، ضمن اینکه نقطه ای راحت برای لذت بردن از منظره بیرونی خانه نیز فراهم می کند.

پنجره خلیجی

از این ایده های مدرن پنجره های خلیجی استفاده کنید تا فضایی درخشان و زیبا ایجاد کنید. طراحی های امروزی دیگر شما را مجبور نمی کند که زیبایی، فرم یا عملکرد را فدا کنید؛ می توانید همه این ها را در کنار هم داشته باشید!

 

پنجره خلیجی مدرن

۵۳ بازدید
پروفیل های در و پنجره upvc