تنوع رنگ و شکل پنجره ها


جهانی تک رنگ با تونالیته های محدودی را، با طبیعت اطراف خویش مقایسه کنید و یا خود ساکن شهری سیاه و سفید بدانید، بدون هیچ کنتراستی و هیجانی. معنای زندگی تغییر یافته و سردی و مردگی بر همه جا حاکم می شود. فضایی بی روح و عاری از هر جنب و جوشی که تشنه جرعه ای رنگ است.
برای آنکه بتوانیم ارتباطی درست میان طبیعت خود با دکوراسیون منازل خود برقرار سازیم، باید بیاموزیم که ترس از متفاوت بودن با سایرین را از خود برانیم. مشکلی که امروزه بسیار با آن در گیریم و بسیاری از طراحی های معماری و داخلی را تحت الشعاع قرار می دهد. نمی توان در جامعه ای سیاه و سفید، تفکری رنگی داشت و فردایی بهتر را تصور کرد.

غالباً خود را در حصاری از رنگ هایی به تحمیل عرف و جامعه «معقول» و «بی روح» و بی رمق قرار می دهیم، رنگ هایی که مانع از بروز احساسات و نمایان شدن خود واقعی ما می گردد.به منظور کمک برای ایجاد فضایی مطلوب و دلنشین در محیط زندگی خود و بهره گیری هر چه بهتر از رنگ ها،برند AK Profile نیز علاوه بر تولید پروفیل های سفید اقدام به تولید پروفیلهای رنگی نموده است.
استفاده از پروفیلهای AK Profile یا روکشهای رنگی-لمینیت-و ترکیب آنها با شیشه های رنگی زیبایی دو چندان به پنجره ها می بخشدو مانع از غالب شدن کامل یک رنگ برنما و فضای منازل شما می شود.
پوفیلهای رنگی AK Profileدارای ۱۰۰ نوع تنوع رنگ می باشد که از کالیته رنگ انتخاب میگردد.تعدادی از رنگهای پرکاربرد آورده شده است.


پروفیل های لمینیت و رنگی با مغز رنگی و یا مغز سفید تولید می شوند که یکی از مزیت های پروفیل های رنگی شرکت AK Profile این است که پروفیلها با مغز رنگی تولید می شود.چون در این پروفیل ها اگر سطح روکش خراش یا اسیب ببیند به دلیل نزدیکی مغز پروفیل با رنگ روکش این اسیب محسوس نیست و علاوه برآن در نقاط جوش و اتصال پنجره ها هم رنگ سفید نمایان نخواهد بود.

از دیگر مزایای پروفیل های رنگی لمینیت می توان به مقاومت بالای آنها در برابر خش و آسیب های سطحی نسبت به پروفیل های رنگ شده اشاره کرد.چون سطح پروفیل های لمینت با یک روکش چند لایه ای از فویل پوشش داده می شود.
مراحل تولید بدین صورت است که بعد از انتخاب رنگ از کالیته پروفیل با همان رنگ تولید و پس از آن توسط دستگاههای مخصوص لمینیت می گردد و به واحد های تولید در و پنجره ارسال می گردد.
یکی از نکات مهمی که برند AK Profile در بحث لمینت کردن پروفیل همواره مورد توجه قرارداده است نوع فیلم مصرفی و مصرف صحیح آن بوده است چرا که در صورت استاندارد نبودن و کیفیت پائین فیلم لمینیت امکان بر آمدگی در مدت زمان در برخی نقاط وجود دارد.
پروفیلهای لمینیت نسبت به پروفیلهای سفید دارای قیمت بالاتری می باشند اما برند AK Profile با در نظر گرفتن حاشیه سود مناسبتری توانسته است با قیمت مناسب این پروفیل ها را روانه بازار نماید.


پنجره های رنگی آک پروفیل این امکان را به شما می دهد که بتوانید انتخابی متفاوت و هوشمندانه داشته باشید.