• هیچ محصولی در سبد خرید نیست!

پروفیل

چند ضلعی ساخته شده از پودر پی وی سی  و افزودنی ها است که توسط دستگاه اکسترودر تولید می شود و به دلیل زیبایی, قدرت مکانیکی خوب, استحکام و مقاومت بالا در برابر ساییدگی در ساخت در و پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم لولایی

سیستم کشویی

ملزومات  

 


پروفیل های لمینیت

پروفیل روکش upvc دار شده است که با توجه به دکوراسیون داخلی ساختمان و نمای بیرون در انواع رنگها و طرح ها بسته به سلیقه مشتریان ارایه می گردد. پروفیل لمینت بدلیل استفاده از روکش چند لایه نسبت به پروفیل ساده از مقامت بالاتری در مقابل شرایط جوی نامساعد برخوردار است.

آق پروفیل تنوع بسیار گسترده ای از دکورها و رنگ ها را به شما پیشنهاد می کند. که البته رنگ های خاص هم در صورت درخواست شما قابل ارائه می باشد.


پروفیل کاور آلومینیوم

پروفیل های upvc کاور آلومینیوم علاوه بر حفظ مزایایی مانند زیبایی و عایق بودن و.. دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه می باشند.این پروفیلها به دلیل طیف رنگی گسترده ای که دارند قابلیت انطباق با نمای خارجی آلومینیوم یا کامپوزیت را دارا می باشند.پروفیلهای کاور آلومینیوم بهترین گزینه برای مشتریانیست که به دنبال رنگهای نابی هستند که از آبکاری فلز به دست می آید.

 


پروفیل گالوانیزه

آق پروفیل ضمن درک صحیح از نیازمندیها و انتظارات مشتریان خود و تلاش در جهت براوردن این نیازمندیها و همین طور جلب رضایت و اعتماد آنها اقدام به تولید پروفیلهای تقویتی گالوانیزه شیاردار نمود.

که این پروفیل های گالوانیزه نسبت به پروفیل های تقویتی بدو ن شیار از قدرت و استحکام بیشتری  برخوردار می باشند.

پاسخ دهید